Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akinek van nCore-ja és BeLoad-...

Akinek van nCore-ja és BeLoad-ja, annak teljesen felesleges, hogy fent legyen a BitHumen-en?

Figyelt kérdés
Megéri bekerülni oda(van seed szerverem)?
2012. febr. 25. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
jó a kérdés, én be akartam régen kerülni nem tudom mennyi értelme lenne.
2012. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Kevesebb a leecher, több a normális torrentező. Az ilyen piócatanyákat, mint a fenti két oldal, már nem is látogatom.
2012. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor ott seed szerver nélkül nem lehet megmaradni?
2012. febr. 26. 00:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Sosem volt seedserverem, húsz fölötti az arányom.
2012. febr. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a statisztika szerint nincs fenn valami húde sok torrent rajta, én maradok az ncore 1st beload triónál, sztem fölösleges a bithumen
2012. febr. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én meg 3 éve be akartam jutni, mert annyira dicsérik a bithument.Köszönöm a válaszokat mradok az ncore és beload oldalnál :)
2012. febr. 26. 11:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugi,mióta bent vagyok bithumenen 1x se töltöttem onnét.

Több ott a szerveres torrentező is.

Ncore viszont 100x jobb,több torrent fent van,ami kell ott megtalálható,ellenben a bithumennel..

Beload meg jó ha valami kacat kell esetleg,mást én se töltök onnét.

Egy szóval Ncoren sok minden megvan,ami máshol nincs :)

2012. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)Én meg hajkuráztam a bithu-t és gondoltam rákérdezek, hogy miért is küzdök ennyire :D ugy látszik nem fölösleges volt :)
2012. febr. 26. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha valamit hiányolsz bh-n, beírod a kérésekbe és a feltöltő már szállítja is a scene cuccot, feltéve ha nem valami beszerezhetetlen egzotikus dolgot kérsz. nC-n meg várhatod, amíg valaki teljesíti a kérést...
2012. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!