Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beload felhasználóval az...

Beload felhasználóval az nCORE-ra?

Figyelt kérdés

[link]

A fenti oldalon olvastam az üzenetet, ami szerint az nCORE ra véletlenszerűen választanak ki Beload felhasználókat. Én is kipróbáltam, de nem sikerült belépnem. Kíváncsi vagyok hogy igaze a hír és valaki betud-e lépni.


Az üzenet a következő:



Sziasztok!

Az alábbi üzenetet kaptam a Beload staff-tól ma délben:

Üdvözlünk kedves Beload felhasználó!


Ezt az üzenetet azért kapod mert Beload felhasználó vagy és szeretnénk tudatni, hogy megállapodtunk Magyarország legnevesebb torrent trackerével, az nCORE-al. Jövó héttől a szerencsés felhasználóink (egyelőre csak ők) nevükkel és jelszavukkal betekintést nyerhetnek az nCore trackerre, ahol több mint 2,5 millió feltöltött torrent közűl böngészhetnek.

Az nCORE ebbe csak úgy egyezett bele, hogy ha nem hírdetjük ki előre hogy ki a szerencsés, csak próbálkozás árán lehet megtudni az nKORE.tk oldalon.



Köszönjük,


20011.10.15. 11:44:58 - BeLoad Team

[link]


Én megpróbáltam belépni, de nem ment. Igaz hogy úgy írja hogy csak a szerencsésebbek tudnak. Valami vélemény? Valaki még próbálta? Esetleg sikerült?


2011. okt. 15. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Gratulálunk! Te vagy a 1.000.000-ik idióta, aki mindent elhisz, amit lát.
2011. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezzel szépen elárultad a jelszavad, gyorsan változtasd meg mert ellophatják. Ez amúgy kamu.
2011. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most olvasom, hogy csak jövő héttől indul az akció, szóval lehet hogy igaz
2011. okt. 15. 19:04
 4/9 A kérdező kommentje:
[link] -n kell belépni :P
2011. okt. 15. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén....szted eljátszana egy ilyet "Magyarország legnevesebb torrent trackere", hogy csak úgy random kiadogatna regisztrációkat embereknek?


Másrészt, ha fentvagy beloadon, akkor véletlenül sem gondlokoztál el azon, miért nem ott írják ki, vagy ott küldik need mailbe ezt?


Másrészt....nKORE.tk...naneeee....


Szerencsére voltál akkora birka hogy elhitted és kiadtad valakinek a felhasználóneved és jelszavad...gratulálok te vagy a szerencsés nyertes.

2011. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még bizonygatja is, hogy lehet, hogy igaz...


nKore.TK - az nem zavar, hogy az nem az nCore címe, de még csak nem is hasonlít?


Te, küldd már el a bankszámlád adatait, meg a hozzáféréshez szükséges dolgokat, ígérem, hogy nyerhetsz egy autót!

2011. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyit a felhasználónevedről és a jelszavadról a beload-on...
2011. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ncore.cc a hivatalos
2011. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nKORE.tk???

Te hüye vagy? Hogy dőlhetsz be ilyeneknek?

Az ncore-nak soha nem is volt ilyen címe...

Ez egy egyszerű adathalász oldal, amivel ellopják a Beload felhasználó neved és jelszavad.

Sőt, nem is ellopják, hanem te magad adod meg nekik! Gratulálok!

És miután leírtuk ezt, még mindig nem hiszed el, és fújod a hülyeséget...

Akkor próbáld ki, megérdemled...

2011. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!