Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyiket szeretitek jobban?...

Melyiket szeretitek jobban? NCore vagy BitHumen?

Figyelt kérdés
Melyiket mért szeretitek? Illetve a Bithuról szeretnék pár véleményt hallani. Köszi nektek! :)
2014. febr. 9. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
a bithumen nekem egy nagy bithalmaz egy fos, az ncore elég jó.
2014. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:
Én az nCore -t, mert a legnagyobb, és minden fent van, alig van döglött torrent, amit senki sem seed -el vagy csak nagyon lassan csak pár kb/s -al seed -elnek. Illetve mert nincs arányrendszer, aminek főleg a kis feltöltési sebességű felhasználók örülnek, mint pl. én. Ha teljesítem a időt akkor a seed kötelezettséget is. Arányrendszerű oldalakon sajnos még az 1 -es arányt sem tudom tartani. Ezért azokról előbb utóbb kirúgnak. :(
2014. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bithumen egyetlen "pozitívuma", hogy mozis filmek is felkerülnek, nyilván ez csak annak számít aki még arra is sajnálja a pénzt és nem akar várni. NCore-t jobban szeretem én is.
2014. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


ez igy nem igaz ...le vannak tiltva kameras verziok

2014. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a válaszokat! Amúgy a Humenre már vagy pár hónapja nem kerülnek fel a kamerás filmek ,be lett tiltva.. azt hittem én is hogy vannak rajta még és milyen jó lessz erre nagy nehezen bekerültem és mire bejutottam eltűntek a kamos filmek is. -.-
2014. febr. 9. 16:41
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

Mondjuk én jogosnak tartom hogy a cam -os filmeket beszüntették a nagyobb oldalakon. Kivétel nélkül gané kép és hangminőség, belógó kezekkel, köhögéssekkel és nevetéssel. Aki annyira filmb*zi, hogy nem tud pár hónapot várni normális minőségre, az miért nem megy el a moziba?

Ennek köszönhetjük azt a bizonyos büntetést is, amiért minden később érkezik meg Magyarországra.

[link]

2014. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 b_smart válasza:
Van egy nagy előnye a Bihumennek: mégpedig az, hogy kattintásra lehet keresni pl egy adott rendezőre, vagy szereplőre, majd azt egy újabb kattintással IMDB értékelés szerint sorba rendezve máris megvan pl egy adott színész vagy rendező legjobb filmjeinek listája. NCORE-on nem lehet így gyorsan szűrni.
2017. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!