Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik aukciós oldalt használj...

Melyik aukciós oldalt használjátok, szeretitek?

Figyelt kérdés
Vatera, teszvesz, zsibvasar, hardverapro, aprod, expressz. Annyi van hogy ki se lehet igazodni hogy melyik a jó.
2013. ápr. 21. 21:02
 1/3 anonim válasza:

A Vatera a legmegbízhatóbb, mert ott át is veszik és meg is kapod az árut. Én még az Apródot használom, már vásároltam onnan és nem volt semmi probléma, de olyan is volt, hogy hitegetett egy csaj, hogy ó, igen, jönni fog az áruért (közbe más is érdeklődött de nem ígértem két helyre persze) aztán közölte, hogy ja, bocs, mégse...

Plusz Vaterán lehet utalni. A teszvesz meg ugye a Vateráé, tehát az is hasonló, de én Vatera párti vagyok :)

2013. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jah, és még a jófogáson is szoktam nézelődni, de ott még nem vásároltam/adtam el.
2013. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Komplikato ***** válasza:

Mondjuk hardverapro, aprod, jofogas, expressz ... egyik SEM aukciós oldal.


Én HW-t adni és venni a hardverapro-n szoktam, de nyilván csak olyantól aki megbízható.

A Vatera/Teszvesz elmúlt években a lehúzás szinonimája lett, használt cuccot többért adják mint boltban újat, vagy 2-3x-os áron, stb.

2013. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!