Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok kommentelni...

Miért nem tudok kommentelni youtube-on?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja van ez a hülyeség, hogy nem tudok írni sehova sem kommentet. Írni próbálok valamit, de felugrik egy google+ ablak, ami egyből be is záródik, aztán magától frissíti az oldalt és nem történik semmi. Firefox-ot használok. Kipróbáltam Explorerrel is, azzal működik. Pedig a Firefoxban beállítottam azt is hogy ne tiltsa a felugró ablakokat meg az Adblock-ot is kikapcsoltam, de változatlan..

Mondjuk el tudom képzelni, hogy ez valami hülye kib*szása a google-nek a firefox felhasználókkal szemben, hogy használjanak chrome-ot... De már csak elvből sem akarom azt használni! Elegem van az idióta felesleges újításaikból, amiket persze csak okostelefonok miatt csinálnak..



2014. jan. 29. 00:10
1 2
 11/13 anonim válasza:
Abban tudtok segíteni, hogy akkor mi lehet a gond, ha kommentelek (kérdezek valamit egy videóstól) és nem tud visszaválaszolni direktbe, mert nem engedi a másik félnél.Olyan mintha a g+ om nem engedné, pedig nincs semmi letiltva, hogy ne tudjanak válaszolni.Másnak viszont tud válaszolni.
2014. nov. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
#10: Köszönöm! u.u
2014. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem is ezt teszi, operám van és 1 éve kezdődött. :(
2015. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!