Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube miért csak akkor...

A Youtube miért csak akkor enged kommentelni, ha hozzákapcsolom a csatornámat egy google+ fiókhoz?

Figyelt kérdés
Nem akarok hozzácsatolni google+ fiókot a youtube csatornámhoz, de állandóan ezzel idegesít. Felháborító.
2013. dec. 27. 13:35
 1/7 asdelmagad666 ***** válasza:

mert a google+ és a youtube lassan ugyan az lesz elég ratyi

de ez van haladni kell a korral nem lehet megállni sajnos

2013. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Youtube a Google cég tulajdonában van, jogukban áll olyan szolgáltatást üzemeltetni ami a saját termékeik használatát részesíti előnyben.
2013. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem én azt, hogy haladni kell, csak elég átláthatatlan az egész, ráadásul a youtube csatornámhoz nem is google szolgáltatói email van beállítva, vagyis nem gmail.
2013. dec. 27. 13:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Én meg jogosult vagyok visszamondani a szolgáltatást, ha az rontja a felhasználói szükségleteimet.
2013. dec. 27. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"Valahogy be kell népesíteni a Google+ nevű szellemvárost"XD
2013. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van. Egyik oldal használata sem kötelező, viszont ahogy fejlődnek az oldalak és nőnek az igények vagy új trendek jelennek meg, azoknak megfelelve fognak mindig új és új módosítást bevezetni. Ez lehet jó is vagy rossz is, a többségéről az derül ki hogy jó.

Az emberek viszont nem veszik a fáradságot arra hogy megnézzék és kipróbálják mi új egy oldalon, csak teleszemetelik a netet a panasszal hogy ami más az egyben biztos rossz is. Ha belegondolsz, mindegy egyes Facebook frissítésnél újra és újra előjön a sok vergődés, és pár hét alatt rájönnek hogy nem is lett rosszabb az oldal, utólag pedig inkább választják a friss kiadást az új lehetőségekkel mint a régebbi korlátozottat.


Az oldalak is mindig fenntartanak olyan elvet, hogy a módosítást automatikusan elfogadod, vagy annak hiányában szabadon törölheted magad.

Pár ezer ember elvesztése nem rengeti meg az oldalakat, ha nagyobb és folyamatosabb az elfordulás akkor pedig javítják a korábbi hibákat, jobban figyelve az igényekre. A Youtube kommentrendszert is utólag módosították.

2013. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van már egy google+ fiókom, elég az. Mellesleg kipróbáltam ezt az összekapcsolást, meglátjuk milyen lesz így. Tőlem hozzákapcsolhatja, csak akkor adjon lehetőséget az ellenkezőjére. Nem mindenki ilyen fejlődésmániás, vannak konzervatívabb felhasználók. Én csak azt mondom, hogy ha nem szükségszerű a változtatás, akkor szükségszerű, hogy ne változtassunk.
2013. dec. 27. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!