Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok kommentelni...

Miért nem tudok kommentelni youtube-on?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja van ez a hülyeség, hogy nem tudok írni sehova sem kommentet. Írni próbálok valamit, de felugrik egy google+ ablak, ami egyből be is záródik, aztán magától frissíti az oldalt és nem történik semmi. Firefox-ot használok. Kipróbáltam Explorerrel is, azzal működik. Pedig a Firefoxban beállítottam azt is hogy ne tiltsa a felugró ablakokat meg az Adblock-ot is kikapcsoltam, de változatlan..

Mondjuk el tudom képzelni, hogy ez valami hülye kib*szása a google-nek a firefox felhasználókkal szemben, hogy használjanak chrome-ot... De már csak elvből sem akarom azt használni! Elegem van az idióta felesleges újításaikból, amiket persze csak okostelefonok miatt csinálnak..



2014. jan. 29. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Semmi gond a Firefoxszal, valami egyéb kieg lehet, vagy az alap popup blocker. Próbáld csökkentett módban indítani, és ha úgy jó, akkor megerősíted ezt a teóriát, már csak meg kell találni, mi volt a hiba oka.


Csökkentett módhoz a Firefox indításakor tartsd lenyomva a shift billentyűt.

2014. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most próbáltam, de semmi változás....:/ Ami még feltűnő, hogy a komment ablaknál nincs kirakva az avatárom, csak egy kék sziluett, miközben a youtube fiókomnak van avatárja.
2014. jan. 29. 00:21
 3/13 A kérdező kommentje:

Kb ez történik:

Mint láthatod, be is vagyok jelentkezve youtube-on és ez csökkentett módban van.

[link]

ez meg a felugró ablak, ami kb látszik 1 mp-ig..

[link]

2014. jan. 29. 00:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Fura. Próbálj egy cookie törlést minden google domainhez, majd jelentkezz be újra. Talán csak nem vesz tudomást arról, hogy a YT fiókok G+ fiókokká lettek konvertálva, és arra akar kérni (valami elavult login alapján), hogy csináld meg a konverziót.


Ha ez sem működik, és nincs a Foxban semmi extra megőrizendő dolog, akkor a reseteld a böngészőt, és talán akkor észhez tér. Ehhez Help -> Troubleshooting information -> Reset Firefox menükön kell végigmenni.

2014. jan. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

wow! a teljes visszaállítással sikerült végre..

kösz szépen!:)

2014. jan. 29. 01:17
 6/13 rajmond555 válasza:

Sajnos valamiért nekem is előjött ez a probléma. Az utolsó válaszoló kommentét ( Reset Firefox) valaki elmagyarázná hogyan kell?

Köszönöm

2014. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Magyarul:


Súgó -> Hibakeresési információ -> A Firefox alaphelyzetbe állítása (a jobb felső sarokban van)

2014. ápr. 3. 19:24
 8/13 anonim válasza:
Érdekes... nekem is ez a bajom, és a válasz keresésével találtam meg a kérdést:D én Chrome-ot használok és ugyanez szószerint -.- majd kipróbálom, amit mondtatok ;)
2014. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Chrome esetén itt a megoldás: https://www.youtube.com/watch?v=QWw5qTQ3IB4
2014. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 PyroMaster válasza:
Én ma vettem észre először, a harmadik féltől származó sütiket kell engedélyezni!! Mivel a YT-ot összekapcsolták a G+-al hogy rákényszerítsenek annak a szarnak a használatára.
2014. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!