Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paysafecard az átverés?

MuSky kérdése:

Paysafecard az átverés?

Figyelt kérdés

böngésztem az interneten és egyszer csak fel ugrott az,hogy illegális tartalmat tekintettem meg és ,hogy eljárás indul ellenem, de ha 25ezret fizetek akkor nem.


konkrétan ez a szöveg:

ha fel szeretné oldani a számítógépét és azt szeretné,hogy ne történjen jogi következmény, akkor köteles kifizetni a kibocsájtott díjat ami 25000ft.

meg lehet vásárolni a kódot bármilyen bolt vagy benzinkúton. paysafecard kapható a boltokban országszerte


ez elég átverésnek hangzik.

vagy ez tényleg így működik magyarországon?



2014. jan. 24. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké köszi a vírust meg tudom oldani, csak biztos akartam lenni benne,hogy tényleg az. köszi
2014. jan. 24. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Maga a Paysafecard nem átverés: [link]


Viszont ez a rendőrségi cucc átverés. Ha beírod a Google-be hogy rendőrségi vírus akkor megtalálod hogyan lehet eltávolítani.

2014. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen azóta utánanéztem, hogy az csak egy biztonságos fizetési forma,de használhatják átverésre is ahogy látom :D
2014. jan. 24. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, mert lenyomozhatatlanok.
2014. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!