Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fake lánnyal beszélek egy...

Fake lánnyal beszélek egy ideje mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beszélek egy lánnyal fél éve aki 'Salzburban' él és már tényleg nagyon személyes dolgokat mondtunk el egymásnak, a lakcímemet is tudja mindent tud rólam és most véletlenül tudtam meg hogy fake. Kérem valaki segítsen mert nem tudom mit kéne csinálnom? Ki szeretném deríteni az IP címét de nemtudom hogy kell. Ha valaki segítene nagyon örülnék.

2014. jan. 2. 05:04
1 2
 1/12 menta34 ***** válasza:
Tegyük fel, hogy meg lesz az IP. És utána? Magadtól nem fogod tudni, hogy melyik lakás/ház, ha egyáltalán utca szintre sikerül is beazonosítani. A szolgáltatója neked nem mondja meg hol van az IP, csak hatóságnak, oda meg ilyennel max. akkor mehet ha kiskorú vagy és molesztált, stb.
2014. jan. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezért hiszek még mindig az analóg módszerben.

Régi de bevált.

2014. jan. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 spaceship ***** válasza:

Hát igen az ip-vel nem sokkra mész de több a semminél az országot biztosan betudod lönni vele jó esetben a várost is.


A netes ip helymeghatározás mindig téved szólgáltató függő hogy mennyit pl vodafon mobilnetnél kiszámíthatatlan. Budapesten neteztem és azt mondta hogy Debrecenbe vagyok Újracsatlakoztam új ip-t kaptam És valahová a Kiskunságba kerültem XD


A UPC nél statikus ip van ott jobb a helyzett ott csupán 500m et tévedett:)


Hogyan szerezd meg?

Hát például küldj neki egy e mailt és a válsz e-mail fejlécébe ott lesz a küldő ip-je

2014. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahogy írják, az IP-t a hajadra kenheted, mert semmit nem fogsz megtudni belőle. Most már nincs mit tenni, mert ez a "lány" már mindent tud rólad, nem véletlenül mondják, hogy idegenekkel ne állj szóba - és ez igaz az internetre is - mert most már semmit nem tudsz tenni ellene...
2014. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom csak annyira hihető volt. Mert haverom már előtte egy évig beszélt a csajjal és minden nap beszélünk de tényleg nagyon sokat és ezért nem is gondoltam hogy kamu. És tényleg most egy picit aggódok, hogy ne legyen semmi baj, meg nem tudom, hogy hogyan kéne vele megszakítanom a kapcsolatot.

2014. jan. 2. 14:27
 6/12 anonim válasza:

Megszakítani vele a kapcsolatot?? Hát egyszer csak ne válaszolj neki. Az olyan "férfias" megoldás. :)


De mit értesz azon, hogy "kamu" a csaj? Hogy nem is lány? Ez mondjuk skype-on kiderül, még ha csak a hangját hallhatod is.


Ha meg attól tartasz, hogy kiadtál magadról olyan infókat, amiket nem kellett volna, akkor kezdj el ködösítani. Mond meg, hogy elköltöztök hamarosan egy másik városba. Változtass telefonszámot, mail címet (mondd meg, hogy nem tudsz belépni a régire, ezért oda íron már, úgy az sem gyanús, ha a régire is lehet még írni, csak onnan nem válaszolsz), adj meg új adatokat a régiek helyett, amiket elkotyogtál neki.

2014. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én feltörném a helyedbe és megváltoztatnám a jelszavát meg mindent és így ennyi
2014. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nalamil köszönöm ez hasznos volt szerintem ezt is fogom tenni.

.pepe12. de hogy tudnám már feltörni? amúgy ez is jó ötlet lenne ha tudnám kivitelezni.

2014. jan. 3. 00:55
 9/12 anonim válasza:
én csak kamu facebookokat török fel programmal és megszűntetem de nem ismerlek annyira hogy megbízzak benned mert nem tudom, hogy mire használnád továbbá a tudásod
2014. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
az ip hez is program kell
2014. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!