Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek kicserélik majd a...

Szerintetek kicserélik majd a routert egy másik típusra?

Figyelt kérdés

Vettem egy ASUS RT-N56U routert de nem vagyok vele elégedett.

A WiFi nagyon gyenge benne. Ha 10 méterre viszem az amúgy nagyon jó WiFi vevős laptopot már dobálja a kapcsolatot. A sebesség is ingadozik még vezetékkel is.

Az USB is nagyon lassú rajta. 720p-s filmet sem lehet róla lejátszani akadás nélkül ( a gép vezetékkel kapcsolódik! ).

Szerintetek ha vissza viszem a boltba akkor pár ezer forintos ráfizetéssel kicserélik nekem Netgear WNDR3700 routerre? Azért erre akarom lecserélni mert ismerősömnek is ilyen van és ő nagyon elégedett vele.



2014. jan. 2. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
hát attól függ milyen bolt ha magán személy és nem üzletlánc akkor van esély kicsi vagy mikor vetted?
2014. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Innen vettem December 18.-án: [link]
2014. jan. 2. 00:45
 3/5 A kérdező kommentje:
És erre szeretném lecserélni: [link]
2014. jan. 2. 00:46
 4/5 anonim ***** válasza:
nem látok rá nagy esélyt h kicserélik 9 napos elállási időd van webshop esetén ha ez nem járt le akkor elvileg kicserélik öszintén nem tudom most mi számit munkanapnak és mi nem a 9 pont necces sztem
2014. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.


Akkor beküldöm garanciális javításra hogy csináljanak vele valamit mert ez így egyáltalán nem felel meg a célnak. Sőt, kifejezetten használhatatlan mivel a kezelőfelülete is állandóan lefagy, nem jön be, szétesik...stb.

2014. jan. 2. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!