Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Ncoreon elite vagyok,...

Msebi06 kérdése:

Ha Ncoreon elite vagyok, akkor nem kell egy torrentet sem visszatöltenem?

Figyelt kérdés

Elite a rangom egy hónapja, és írja hogy bármennyi hit n run elkövethető, szóval nem kell megvárnom a 48 órát, vagy a visszatöltést ügye, de így nem is tűnik el az aktivitásnál a listából a torrent soha? Vagy mikor leszedtem ahhoz képest 1 hónapra fog?

Persze van sok amit visszatöltök, hogy elite maradjak.



2014. jan. 1. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48 órát? - és ha nem töltöm vissza, mert nem akarom 2 napig bekapcsolva hagyni a gépet, akkor van vmi szankció? Ha sleep-re teszem a gépet, akkor azért töltődik vissza, vagy megszakad a kapcsolat? Azért kérdem, mert csináltam már ilyet, de nem lett piros, azaz error a seeding file.
2014. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem kell két napig menni a gépnek.

48 órát kell minimum seedben tölteni, ha amúgy nem volt adatforgalmad

De azt a 48 órát,minimum két hét, maximum hat hét alatt fogod teljesíteni, attól függően hogy mikor szedted le a torrentet

2014. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Áh!!!! Értem!!! Akkor elég, ha otthagyom és amikor újra bekapcsolom a gépet, akkor (és persze, megnyitom a torrentet) automatikusan tölti a seed-et. Köszönöm!!!!
2014. jan. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ÉS alvóba se megy, azt nehogy belevedd. Ha volt olyan, hogy nem töltöttél vissza mégse lett baj, az azért van, mert bizonyos mennyiségű hit n run torrented van, ami azt jelenti hogy nem kell visszatölteni.
2014. jan. 17. 08:55
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem, most éppen semmi nincs, csak egy iLife, ami hónapok óta seedingel. Már biztosan visszatöltött, akár le is vehetném (?) Csak mindig az van, ha lejön egy film, akkor átteszem máshová és onnan nem tudom már seedingelni, mert nem találja a letöltés helyét.
2014. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Erre pedig az a megoldás, hogy konkrét könyvtárat adsz a letöltött torrentek számára

Utorrentnél pl:

Beállítások, könyvtár(directories)

2014. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ott még nem tartok tudásban, tapasztalatban. Max. 4 film/hét a letöltésem. De van, amikor hetekig semmit.
2014. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!