Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Ncoreon elite vagyok,...

Msebi06 kérdése:

Ha Ncoreon elite vagyok, akkor nem kell egy torrentet sem visszatöltenem?

Figyelt kérdés

Elite a rangom egy hónapja, és írja hogy bármennyi hit n run elkövethető, szóval nem kell megvárnom a 48 órát, vagy a visszatöltést ügye, de így nem is tűnik el az aktivitásnál a listából a torrent soha? Vagy mikor leszedtem ahhoz képest 1 hónapra fog?

Persze van sok amit visszatöltök, hogy elite maradjak.



2014. jan. 1. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Minden úgy működik, mint eddig, csak nincs hnr limit

de ez le van írva az oldalon, + most te is elmondtad, úgyhogy nem vágom, miért tetted fel a kérdést

2014. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én azt kérdezem, hogy az aktivitás menüből mikor törlődnek azok a torrentek amiket hit n runoltam?
2014. jan. 2. 09:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Hónap végén, mint mindenki másnál, mint ahogy eddig.
2014. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De itt a probléma, hogy december közepén hagyott torrentek nem tűntek el erre a hónapra.
2014. jan. 2. 16:14
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem se tűnt még el, amit karácsonykor töltöttem. Mivel nem vagyok elite rangú, kicsit kitolás lenne, ha egy hetem lenne visszatölteni 48 órát, míg ha december elején szedem le, akkor 1 hónap. Biztos van valami kompenzáció, ami függ a torrent letöltési idejétől. De január végére szerintem eltűnik.
2014. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, valami ilyesmit reméltek én is
2014. jan. 2. 17:40
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de kérdezek. :) Meddig kell 'seeding'-elni? Ha esetleg nem teszem, milyen szankciót kapok érte?
2014. jan. 14. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

48 órát, vagy teljesen visszatölteni a torrentet. Ha az aktivitás menüből eltűnik a torrent akkor jó.



Amúgy megtudtam már, hogy minden 2hétnél régebbi torrent a hónap végén fog eltűnni.

2014. jan. 15. 12:47
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha decemberi torrent van az aktivitásodban, az azért van, mert min. két, max. 6 hét van seedelni.

De viszont: Ha adott hónap 16. napja után töltesz le bármit, már kevesebb mint két hét van a hónap utolsó napjáig, ezért azt a torrentet már csak a következő hónap utolsó napján ellenőrzik. Ez esetben jan 31-én

Erre vonatkozóan a sor, hogy az "elmúlt időszakban futtatott torrentek" jelenti:

A torrent letöltésétől a következő ellenőrzésig terjedő időszak( pl. dec.16-án letöltött film esetében, dec.16-tól jan. 31-ig)

Elnézést, ha nem volt érthető

2014. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Értem már, köszi, ment a zöld.
2014. jan. 16. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!