Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amikor feltöltök egy torrentet?

Amikor feltöltök egy torrentet?

Figyelt kérdés

Pl 700MB-ot, akkor annyival lesz pluszba azonnal a feltöltött mennyiségem, vagy csak amikor töltik tőlem az számolódik?

Azért érdekel, mert az ncore-on vagyok fennt(nem olyan régóta), nagyjából 10 filmet töltöttem le, tehát kb 13-14GB, viszont csak 1,5-öt töltöttem fel, úgy, hogy reggeltől este 11-ig futtatm a torrent klienset.

Gondolom a automatikusan a gyorsabb feltöltőre kapcsolódnak...ezért van ez. Tudtok valami megoldást? Ti hogy szoktátok, van valami beállítás esetleg a kliensben?


2013. okt. 27. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az oldalra csak a torrentet osztod meg, ami által kapcsolódhatnak a gépedre. Akkor töltöd fel azt a 700 MiB-ot, ha az arány 1,0 lesz a kliensben, azaz annyi adatot forgalmaztál valakinek.


Mivel a tracker nem tárolja a fájlokat, ezért nem töltöd fel oda az adatot, nem is számolja el azt feltöltésként. Statisztikai és információs adatnak ott van hogy mekkora a fájl persze.


A kliensben nincsenek rejtett beállítások ami alapján csak úgy gyorsabban kezdesz tölteni. Sok dolog befolyásolja hogy tőled kik és meddig és milyen gyorsan fognak tölteni. Miután az oldalon nincs arány, nem érdemes azt számolgatni hogy a letöltésedhez mennyi feltöltés jutott. Ha csak betartod a seed időt de 0 Bájtot töltöttél vissza akkor is rendben lesz.

2013. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen tudom, h a HnR alapján működik az oldal, nekem azért kellene a feltöltés, mert pl új kéréseket felhasználói ranggal nem tudok kiírni. Kellene egy e-book, amit sehol se találok. Nem biztos, h miután kiírtam egyből feltöltik, sőt, de egy próbát megér. Másnem valaki lefényképezi az oldalakat vagy valami és úgy teszi fel.

Köszönöm a választ!

2013. okt. 27. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Az oldal túlseedelt, többnyire úgy tudsz nagy mennyiséget visszaosztani ha hetekig-hónapoki seedben tartod és megvárod amíg a gyorsabbak kiszállnak de majd más letöltő is csatlakozik.
2013. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!