Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Folyton elmegy a wifi, és azt...

Folyton elmegy a wifi, és azt írja hogy korlátozott kapcsolat. Csak router újraindítással/resettel jön vissza. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mármint a router újraindításával. És ez problémás, mert az a főbérlőnél van.. Ja és közben a telefonomon meg van wifi.. Windows 7-em van. Ezt írja ki hibaüzenetnek mikor kijavítani próbálom: [link]

Kérlek segítsetek, nagyon kivagyok már, van hogy félóránként elmegy, van hogy a legrosszabb pillanatban mikor használnom kéne.



2013. dec. 31. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, részemről az ip cím foglalás csak egy tipp volt, mikor megláttam a "hibás IP konfiguráció" üzenetet. Lehet, hogy semmit se fog megoldani.

Amúgy ha nyitsz egy CMD-t, ott "ipconfig /all"-t futtatva meg tudod nézni az Ethernet adaptered MAC címét (hexadecimális szám, páronként kettősponttal elválasztva), És a routerben tudsz neki címet foglalni (ehhez két dolog kell, a MAC cím, és hogy milyen IPt akarsz neki foglalni, mondjuk 192.168.1.xx). Meg kell keresni a menüben, ennél többet távolról nem igazán lehet mondani.

2013. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
akkor most megint meg kell kérdeznem hogy mi az a CMD?? bocsi de nagyon nem értek ehhez. és bármilyen IP-t beírhatok, vagy hogy megy ez? egyébként köszönöm szépen a válaszokat!
2013. dec. 31. 15:14
 13/14 anonim ***** válasza:

hát, az ilyen címszavakat szerintem gyorsabb google-be beírni, mint megkérdezni

egyébként a windows parancssorra gondoltam

2013. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Google.

A routerre rákeresve meg van hozzá leírás (manual).

pl: tp-link tl1043nd manual

vagy a tp-link odlalán megkeresed.

2015. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!