Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » D-Link 360R és Tp-Link WR841ND...

D-Link 360R és Tp-Link WR841ND mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Bocsi ha kicsit zavarosnak tűnik,nem igazán értek hozzá,ezért a saját fogalmazásomba próbálom leírni. :D


A következő a problémám.

Van egy D-Link 360R B3 modemem és egy Tp-Link WR841ND routerem.

A probléma az hogy,hol jó a net hol nem. :D

Ha csak a modemet dugom a gépbe,akkor semmi probléma,de ha már a router is rá van kötve,akkor van olyan hogy napokig jó a net,de egyszer csak gondol egyet :D és se wifin se a pc nincs net.

Mindent megpróbáltam már,Firmware frissítés,reset,új kábelek,stb..,de a helyzet változatlan. :(


Valami ötlet vagy tanács jól jönne. :)

Vagy másik modem a megoldás,mert pár helyen olvastam hogy volt olyan akinél segített.


Válaszokat előre is köszönöm.



#DLink360R
2013. dec. 14. 11:15
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Hát igen, vagy megpróbálod újabb modemmel, vagy felraksz a routerre valamilyen Linux alapú firmware -t pl OpenWrt -t.
2013. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán még openwrt sem segít a döglött hardveren.
2013. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem köszi a válaszokat. :)


Ez jó lenne szerintetek?


[link]


Vagy ha nem,akkor milyet?

2013. dec. 14. 12:15
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
Jó lesz, de nem 100% hogy a modem a hibás. Kölcsön kéne kérni egyet tesztelésre.
2013. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

A modem vásárlás csak a legutolsó lehetőség lenne,előtte persze ki akartam próbálni egy másik modemmel.

De szerintem a modem lesz a ludas,mert más nem tudok elképzelni,mert a Windows-t is újraraktam,vírus keresés is megvolt,új kábelek,Firmware frissítés,stb...


Még egyszer köszi mindenkinek.

2013. dec. 15. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!