Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ez mire utalhat?

Facebookon ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

Van az ismerőseim közt valaki, akinek a neve feketével van megjelenítve, nem lehet megnézni a profilját, de a profilképe látszik. Csak a saját profilomból látszik, hogy az ismerőseim közt van, bármelyik másikból keresek rá, nem található meg. A profilom fenti keresősávjában rá lehet keresni, de ez az üzenet jelenik meg: Sajnáljuk, ez az oldal nem érhető el.

Lehet, hogy hibás hivatkozásra kattintottál, vagy az oldalt eltávolították.

Tiltásra gyanakodtam először, de az szerintem nem lehet, mert úgy tudom, akkor semmilyen formában sem látnám. Vagy igen? Nem tudom, mennyire számíthat még, de pár alkalmazásomnál is fellelhető még.


2013. nov. 17. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig le vagy náluk tiltva, a facebook meg elég hülyén működik időnként. Engem is tiltottak már, aztán rákeresni rá tudtam, az odal nem jött be. Máskor meg rákeresni se lehetett. Fene se érti. A lényeg: tilva vagy.
2013. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok mondjuk, hogy tiltva vagyok, el is hiszem, csak akkor más, teljesen tiszta profilból miért nem lehet az illetőre keresni?
2013. nov. 17. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Beállítások->Adatvédelmi beállítások

Nézd meg a saját FB-den, hogy mi mindent lehet tiltani.


Szeretnéd, hogy a keresőoldalak találati listájában megjelenjen az idővonalad? -> kikapcsolható

2013. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!