Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha kikapcsolom a chat-et...

Ha kikapcsolom a chat-et facebookon, attól még megkapják az általam írt üzenetet?

Figyelt kérdés

És ugyanúgy látom is, hogy mikor olvasta el az illető?

A lényeg, hogy egyesek számára nem akarom láthatóvá tenni, hogy mikor voltam fent, de hiába kapcsolom ki annál az illetőnél a chat-et, akkor is mutatja neki, hogy hány perce voltam éppen aktív, csak azt nem látja, amikor éppen az vagyok. De én ezt sem akarom, ezért teljesen kikapcsolom, azt viszont nem tudom, hogy akkor más tud-e nekem ugyanúgy írni, mintha nem lenne kikapcsolva...


2013. nov. 16. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

A levelet megkapják. A chat kikapcsolása csak annyit jelent, hogy nem látjátok egymást, mikor vagytok online.


A "látta ekkorésekkor" üzenetet akkor látod, ha az illető bekapcsolta neked a chat-et.

2013. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!