Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Opera böngésző betöltési...

Opera böngésző betöltési hiba, részletesen lentebb. Valakinek van valami használható tippje?

Figyelt kérdés

Évekig Firefoxot használtam, de egy ideje teljesen megbolondult, ezért tegnap elegem lett és úgy döntöttem, végleg váltok. Az Opera böngészőt javasolta mindenki. Viszont most észrevettem, hogy ha elaltatom a gépem és utána visszakapcsolom, akkor nem hajlandó visszacsatlakozni a netre. És biztos, hogy nem net kapcsolati probléma van, mivel Firefox ugyan úgy tudja folytatni a már megkezdett munkamenetet. Ha Operaval akarok továbbra is netezni, ki kell jelentkeznem és vissza vagy újra kell indítanom a gépet.

Mindemellett úgy döntött, hogy egy bizonyos weboldalt már pedig ő mostantól nem hajlandó betölteni (mellette más weboldalakat meg tudok nyitni, az adott weboldalt egy-két órája még ezzel a böngészővel is meg tudtam nyitni, másik böngészővel most is megy).

Így lehet, hogy még is csak kénytelen leszek visszatérni a Firefoxhoz, ami meg azt mondta, hogy teljesen tisztítja magát, előzmény, mentett jelszavak, könyvjelzők, aztán csak fogta magát és egy elvileg már fent lévő frissebb verzióra cserélte magát és most rendesen (vagy normálisabban) működik.



2013. okt. 22. 11:05
 1/1 levis56 ***** válasza:

Operából az új verziók nekem sem jönnek be én az Opera 12-t használom tökéletes.

[link]

2013. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!