Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » S. O. S.! Nem lehet belépni a...

S. O. S.! Nem lehet belépni a YouTube-fiókomba! Miért?

Figyelt kérdés
A kedvenc böngészőmmel, a Chrome-mal elmondhatatlanul hosszú ideje nem lehet belépni a YouTube-fiókomba. 414-es hibakódot ír ki ilyenkor mindig (414 = a kért URL-cím túl hosszú, így a szerver nem tudja azt feldolgozni). Nagy ritkán azonban mégis belépve mutat (:O)! Kipróbáltam már mindenfélét, de semmire nem jutottam. Az esetek 95-98%-ában nem enged a fiókomba belépni. Tud erre valaki megoldást? Lassan leszokom emiatt a YouTube-ról. El kell dobjam talán a szeretett böngészőmet is, és le kell váltanom egy gyatrábbra emiatt? Más böngészővel ugyanis működik, csak a Chrome szívat örökösen ezzel! :((( Én ragaszkodom a Chrome-hoz, minden (MINDEN!!!) szempontból ez a legmegfelelőbb számomra!

#böngésző #belépési hiba #youtube-fiók #414-es hibakód
2013. okt. 9. 11:49
 1/5 anonim válasza:
talán rosszul írtad be a jelszavadat vagy a neved vagy esetleg a jelszavadat nem nagy betűvel írtad hanem kicsivel vagy fordítva ja és 1 okos tanács jegyeztesd meg a géppel a jelszavadat és akkor mindíg beletudsz lépni a fiókodba :)
2013. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sosem kell beírnom a belépőmet (saját gépemről vagyok mindig). "Automatizált". Nagy ritkán belép, máskor (többször) abszolúte nem. Nincs semmiféle elírásról szó! Mint fentebb kifejtettem, sajnos 414-es hibakódot ír ki, azaz valami debil, hosszú URL-ről gagyarászik, de megoldást bezzeg nem kínál rá! :@
2013. okt. 9. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor mégsem a Chrome a legjobb. Amúgy a mai böngészők szinte mind egyforma jók, az átlag felhasználó sebességben olyan marha nagy különbséget nem érez, sőt a sokat szidott IE újabb verziói is tökéletesek otthoni használatra (mondjuk win 7 kell hozzájuk).

Ha más böngészőből be tudsz lépni, akkor töröld le a Chromet és rakd fel újra.

2013. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:

Az utóbbi néhány hétben nagyon megharagudtam a Chrome-ra. Tetű lassan indul, alig lehet kivárni, míg megjelenik az új, "csodás" nyitóképe, és lehet használni. Ráadásul, mivel nem lehet (vagy legalábbis nekem nem sikerült) letiltani a frissítését, azzal is sok idő elmegy, amíg megnézi, van-e hozzá valami, ha van, azt letölti.

Pedig éppen a gyorsasága miatt kedveltem meg korábban, de ez már sajnos a múlté.

A legutolsó frissítés után még vacakabb lett, sok oldalt nem, vagy csak nagyon soká nyitott meg. Mérgemben letöröltem, mindenestől.

Egy korábbi, letöltött telepítővel újra raktam, és bár szinte azonnal frissítette magát, most mintha egy kicsit jobb lenne. Valamivel gyorsabban megnyílik, és azóta az oldal-megnyitási problémái sem jelentkeztek.

Ezért javaslom én is (az előttem szólóhoz hasonlóan) az újra telepítését, az talán valamit segít.

2013. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amelyek miatt bő két éve kedvencem lett a Chrome, azokat egyetlen másik böngésző sem tudja, egy sem... Ha nem haragszol, nem sorolnám fel! Totálisan lényegtelen a téma szempontjából és nagyon hosszú lenne... Megvan a legtöbb ismert böngésző nálam is, de messze elmaradnak a Chrome-tól. Persze, gyorsaságban értelemszerűen vannak más, jónak mondható böngészők is, de a használóiknak nem pusztán ez a legfőbb szempont, vannak bizony egyebek is... Nálam legalábbis nem az egyetlen szempont. :) Ha durván gyors egy gép, még egy lassabb böngészőt is kevésbé érez meg a használója - pláne, ha megfelelően vannak dolgok (gépen és böngiben) beállítva... A Chrome rendkívül komoly és szupergyors böngésző, egyedül a fent jelzett problémával van "hasfájásom" miatta: X ideje. És ugye, ez sem mindig. Mindenképp szeretnék fényt deríteni rá, mi okozhatja. Magától nem történik a világon soha, semmi. Talán valami ütközés lehet valamivel, vagy más egyéb. De vajon mi?! O.o
2013. okt. 9. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!