Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a franc ez? Valami bírságró...

Mi a franc ez? Valami bírságról meg eljárásról ír, de miért is?

Figyelt kérdés
Az előbb böngésztem az Internet explorer-en erre egyszer csak kiírja, hogy ha nem fizetem ki a bírságot, akkor eljárás indul ellenem. Mi a .. ez, nem is figyelmeztetett semmire ezelőtt, semmi bírság semmi, még csak az összeget sem tudom. HELP
2013. szept. 21. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Vírus...

[link]

2013. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ, de nem ilyen jelent meg, mint amit a cikk ír, de nálam is hasonló a szituáció, ezért lehet , hogy ez a hiba. Köszönöm
2013. szept. 21. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem teljesen ugyanaz a szöveg, de eléggé hasonló, még kb ugyanarról a vírusról van szó.

Két dolog van:

1. Sem a rendőrség, sem a titkosszolgálat, sem az FBI, sem a CIA, sem más szervezetek nem figyelnek meg téged.

2. Ha fizetsz, akkor sem fog semmi történni.

Szóval marad a vírusirtás, vagy az újratelepítés. És a "csúnya" oldalak, meg a nem megbízható programok használatának mellőzése.

2013. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!