Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adsl 2 modem Dsl360 r modem...

Adsl 2 modem Dsl360 r modem miért nem lehet konfigurálni Tp link modemmel?

Figyelt kérdés
hívtam a T-Home ot és azt mondák h 8000 ft ért a szerelő be állítja + kiszállási díj 3000 ft+ ha fél órán belül nem tudja be állítani akkor 2000 30 percenként szóval dugják fel maguknak .... valaki aki tud segíteni mit hol állítsak be mert ezt írja ki a gép válasz üzenetben "please make sure router's DHCP server is enblade" viszont a router menüjébe nem tudok bele menni mert nem engedi a Windows7 !
2013. szept. 17. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

elég zagyvásra sikerült a kérdésed,több dolgot sem lehet benne érteni,

-de lényegében mi a gondod ?

2013. szept. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet neked zagyvás csak engem meg már szét ver az ideg ;) szóval dsl 360 r modemet nem tudom össze hozni wifi routerrel! mert ezt írja válasz üzenetben mikor fel akarom telepíteni"please make sure router's DHCP server is enblade" így már érted ?
2013. szept. 17. 08:35
 3/4 A kérdező kommentje:
router pedig tp-link wr740n
2013. szept. 17. 08:36
 4/4 Jenci ***** válasza:

[link]


Nézd meg ezt,lehet segít.

2013. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!