Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nekem van egy D-Link DSL-360R-...

Nekem van egy D-Link DSL-360R-es modemem (kábeles net) milyen wifi-t kössek rá vagy milyen routert vegyek hogy működjön? Akik értenek is hozzá azok válaszoljanak.

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 08:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekünk is ilyen modemünk van,

bármelyik router jó hozzá,nálunk TP-Link van,

2013. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És hogy tudom csatlakoztatni mert itt a hátuljában van egy ADSL amibe a kábelnet megy, van egy amit a géphez kötök, meg egy amit az áramba. Te hogy csatlakoztattad?
2013. aug. 7. 09:31
 3/13 anonim ***** válasza:

piszok egyszerű :

-a net bemegy a d-linkbe, mint ahogyan eddig is,

-a dlinkből a másik kábel nem a gépbe megy,hanem a routerbe,

-és majd a routerből megy egy netkábel a számítógépedbe,

2013. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hasznosat írtál! És kb. egy árat tudnál írni mennyibe kerül?
2013. aug. 7. 09:47
 5/13 anonim ***** válasza:
egy wifivel is rendelkező ,jobb router kb 5 ezer forint,és ebben az árban már benne van egy plusz internet kábel is,
2013. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mégegyszer köszönöm!
2013. aug. 7. 10:19
 7/13 P.O.C. ***** válasza:

Attól is függ pontosan milyen DSL-360R modem ez. Mert több féle van. Van a fekete színű T1 és a 3 ledes szürke kék csíkos, ha ilyened van ezekhez vehetsz nyugodtan TP-Link routert. Viszont ha szürke kék csíkos -od van, de négy ledes, akkor előfordulhat hogy nem lesz kompatibilis a TP-Link routerrel, mert olyan jelent bocsájt ki, amit a TP-Link nem tud feldolgozni.

Amúgy itt van egy pontos leírás a TP-Link routerek beüzemeléséről:

[link]

2013. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem egy szürke színű és 4 ledes van..
2013. aug. 7. 11:40
 9/13 P.O.C. ***** válasza:

Akkor ne vegyél TP-Link -et, nehogy megjárd vele. Mennyit szánsz routerre? Vannak amúgy DSL modemmel egybeépített modellek is, ezeknél fel se merülhet kompatibilitási gond, többet is állítottam már be ilyet, jó ketyegnek.

[link]

[link]

2013. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
5-7ezret max 8-ból szeretném "megúszni"..
2013. aug. 7. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!