Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van az internetkapcsolatommal?

Mi van az internetkapcsolatommal?

Figyelt kérdés

Bizonyos fájlok letöltése közben sokszor a megszokott 2-3 MB/s sebesség helyett csak 24 kb/s vagy 150 kb/s sebességel csordogál, pedig rendes freeware fájlokat töltök le (nem rapidshare-hoz hasonló sávszélesség korlátozó oldalakról töltök). De pl. a szoftverbazis.hu-ról ha egy nagyobb fájlt letöltök az megfelelő sebességgel jön. Egyébként 25 megás UPC netem van.

Mi okozhatja a problémát?



2013. szept. 10. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
... és honnan jön lassan?
2013. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg az Acestream progit szeretném letölteni és kemény 35 kb/s-al jön.
2013. szept. 10. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdem, honnan???
2013. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Innen: [link] De am nem qrva min1, hogy honnan töltöm le? Nem a weboldallal van a baj, hanem gondolom vmi hátterben futó progi vagy vmi rossz beállítás okozza. Fogalmam sincs. Ha esetleg vki ilyet tapasztalt, vagy hozzáértő és sejti mik okozzák, akkor tud néhány tippet adni nekem.
2013. szept. 10. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem qrva mindegy!!!!


Torrentnél sem mindegy, de végre kibökted hogy weboldalról töltesz le. Az sem mindegy. Van ahonnan ezerrel jön a cucc, elkezdtem letölteni és nekem is 20-80 kb/sec-el jön a cucc, így nem nálad van a gond, hanem az ennyivel jön és kész.


Persze várd meg egy hozzáértő :) véleményét is...

2013. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A különböző weboldalaknál a terheltség és a szerver beállítások függvényében különböző lehet a letöltés sebessége.
2013. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!