Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Debreceni egyetem internet?...

Debreceni egyetem internet? Azt hallottam, hogy a kolikban bedugós net van de nekem a laptopomban nincs kialakítva neki hely. Simán wifi kóddal is lehet netezni nem?

Figyelt kérdés
debrecen, egyetem, kollégiumok, internet, wifi

2013. szept. 4. 13:04
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Még a legegyszerűbb, legolcsóbb netbook -okban is van LAN csatlakozó, szóval szerintem csak benézed a dolgot. De ha mégse, akkor is vehetsz 3-4 ezerért USB -s LAN adaptert, vagy ha megengedik akár Wi-Fi Access Point -ot, ami a koli szoba Ethernet aljzatába tudsz bedugni.
2013. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lefényképztem a laptop két oldalát.. akkor ezek közül valamelyik az? Asus laptop 150000-ért vettük ezért nem akarom elhinni, hogy nincs benne..... Akkor ha nincs a kód nem is jöhet szóba? Mert az lenne a legegyszerűbb.. beírom és már fogom is a netet ://

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 4. 13:44
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
100%
Van LAN csatlakozód, első kép, jobbról a harmadik. Szóval no para! Hogy van-e Wi-Fi, azt neked kéne megkérdezni. Nyilván praktikusabb lenne, hogy nem kéne kikötözni laptopodat egy kábelhez.
2013. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szépen köszönöm :D Megnyugodtam :) Hát elvileg van de inkább a kábeles verziót használják.. De az a lényeg, hogy így vagy úgy de fogok tudni netezni :D Mégegyszer köszönöm :) És bocsi a benézésért csak lány vagyok és nem nagyon értek hozzá :D
2013. szept. 4. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy lány vagy, nem mentség.
2013. szept. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
De mentség!:)
2013. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Kicsit unom már, hogy ha egy csaj hülye valamihez, akkor azzal mentegetőzik, hogy ő csaj... Attól, hogy csaj,még utána tud nézni a dolgoknak... Google -> internet csatlakozó és láss csodát, megmutatja hogy néz ki ;)
2013. szept. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt még megjegyezném csajként, hogy ha "bedugós" net van, az általában azt jelenti, hogy van egy lyuk a falon, ami a tiéd. Szóval nem árt kábelt is vinned magaddal.

A legtöbb koliban általában wifi nincs. Vagy ha van, akkor is többnyire maguknak kreálnak a fiatalok, aztán a haverokkal megosztják a jelszót, a többiek meg vezetékeskedjenek csak. Ilyen szempontból a debreceni koleszt nem ismerem, de azért egy kábelt tegyél el és ha lehet ne 1 méterest.

2013. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!