Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a baja az internetemnek?

Mi a baja az internetemnek?

Figyelt kérdés
Kábelnetem van. Routerrel van meg osztva mert 2 gépen is használjuk. A net az asztali gépre van kötve és onan vezetéknélkül laptophoz. Kb 1 éve van igy eddig jó volt most 1 év után mindig szarakodik de csak nekem (a laptopon) olyankor elmegy és ujra kell kapcsolódni 3-4x szer is hogy jó legyen:S Mi a baja?:S
2009. nov. 1. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet a router szarakodik. Vezess ki kábelt is belőle a laptopodba. meglátod sokkal gyorsabb és biztosabb lesz.
2009. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez jobb megoldás lenne az tény! Csak az a baj hogy a laptop nincs állandóó fix helyen.:S a ruterem am d-linkes ha fontos

Köszönöm a gyors válaszodat:)

2009. nov. 1. 22:15
 3/6 tamasoft ***** válasza:
Mielőtt nagyon kábelezgetnél próbáld meg a WiFi PCMCI kártyád/USB wifi antennád (nem tudom mid van) driverének frissítését is. Ettől még lehet hogy a router rossz. (Gondolom újraindítottad, mert volt akinek az volt a baja, hogy 2 évig nem indította újra a routert.)
2009. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát öö : $ Hogy kell ujrainditani?:D Mert valószinüleg én sem csináltam:S
2009. nov. 1. 23:09
 5/6 tamasoft ***** válasza:
Menüből is újra tudod indítani, vagy ha nem akarsz böngészni egyszerűen kihúzod a konnektorból a routert is, meg a modemet is, vársz fél percet, és újra áram alá helyezed. Néha többet segít mint bármi más!
2009. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lekapcsolva áram alól van szinte minden nap
2009. nov. 2. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!