Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja lehet az internetemnek...

Mi baja lehet az internetemnek, miér tnem csatlakozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég érdekes hogy ha közvetlen a modemmel csatlakozom a netre akkor van net,ha már wifi-s routert is viszek a dologba akkor nem akar csatlakozni,mi lehet a baj?


2010. nov. 2. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán nincs jól beállítva a router? :P
2010. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De,jól van be állítottam mindent,be jelentkeztem az adminfelületre,feltelepítettem,dinamikus IP-m miatt PPPoE protokolt kellett választanom,egy szóval a beálítással nem lehet gond.
2010. nov. 2. 14:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy milyen neted van (kábeltv-s, adsl, lannet, stb..) aztán tovább segítek/tünk.
2010. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ADSL modem 15Mb/s dinamikus IP cím,mi kell még?:)
2010. nov. 2. 14:59
 5/14 anonim ***** válasza:

jójó, akkor valóban jól csináltad. Tuti, hogy jó felhasználónevet, és jelszót adtál meg a routernek a PPoE-nél?


Ha csak nem rossz a router, nem létezik, hogy ne működjön így. :)

Kábelen csatlakozol a routerhez, vagy wifin?

2010. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó felhasználó nevet és jelszót adtam meg,kábellel csatlakozom mindenhez, wifi-t csak a telefonra használnám.
2010. nov. 2. 15:05
 7/14 anonim ***** válasza:

Valahol a router confog oldalán belűl szokott lenni log. Be tudod annak az utsó pár oldalát másolni? hátha találunk ott valami érdekeset, hogy hol akad el.


Illetve szintén a router config oldalán státuszban, vagy hasonló menüpontban megkéne nézned, hogy mit ír. Kapott e ip-t, ha igen, akkor milyet? Vagy minden 0.0.0.0?

2010. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Wireless-be adja az adatokat,Wan-ba gyakorlatilag minden 0...Logot nem találom..
2010. nov. 2. 15:18
 9/14 anonim ***** válasza:
WAN 0, akkor szolgáltató nem ad neki semmi ip-t. Csak arra tudok gondolni, hogy a felhasználónév, jelszó nem oké. Vagy a router, és a modem közötti utp vezeték nem jó... Nemlehet, hogy crosslink kábelt haszálsz a kettő között sima patch kábel helyett? Próbáld egy másikkal, ha van.
2010. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mind kettő kábelt próbáltam közvetlen a modemmel csapcsolódni és sikerült,szoval kábel baja nem lehet,Felhasználónév illeve jelszó is rendben van.
2010. nov. 2. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!