Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja az internetemnek?

Mi baja az internetemnek?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hónapja h az internetem meghalt. Nem tudok egy videót végig nézni, mert megáll és az oldalakat is lassan tölti be. Xfire-ről meg msn-ről állandóan ledob és gyakran internet exploreres reklámok ugrálnak fel, pedig Chrome-ot használok.

Van valakinek ötlete és megoldása h mér van ez?? Előre is köszönöm!!


2011. jan. 30. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy teljes körű vírusirtást. Ha azon túl vagy és jelentkeznek a hibák, akkor passz.
2011. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2011. jan. 30. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:

"gyakran internet exploreres reklámok ugrálnak fel."

tuti van vmi vírus féléd, én ilyenkor nem szeretek baszakodni vírusírtással, ha van rá módod és időd, telepítsd újra a gépet, egyébként is havonta-kéthavonta illik, ha nincs megfelelő védelmed (legalábbis xp alatt még így volt)


meg ha meg van osztva routerrel a neted, akkor tennék rá egy jelszavas védelmet, ha van már, megváltoztatnám, vagy inkább áttenném mac szűrősre, az a biztos.

2011. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés, köszi szépen
2011. jan. 30. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!