Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy szerezzem vissza a...

Hogy szerezzem vissza a facebook fiókomat?

Figyelt kérdés
Megváltoztatta a jelszavam és miután a barátnőm rendőrséggel fenyegette felfüggesztette a fiókom.Sajnos nem tudok belépni abba az e-mail cimembe amivel regisztráltam,es semmilyen alternativ e-mail cimre sem emlékszem.Valaki esetleg tudna segíteni hogy hogy "törjem fel" ??:)

2013. szept. 1. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
megis ki ???ki kitt fenyegett??ki valtoztatta meg?
2013. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltörni nem fogod tudni. A rendőrség nem fog semmit csinálni. A Facebook eszközeit tessék végigzongorázni, "Elfelejtettem a jelszavam" vagy "Nem tudok belépni", stb.
2013. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ahogy az előttem szóló írja...mást nem tehetsz. bár hiába van 20 féle megoldás, egyik sem tökéletes a való életben...akár például meg lehet azt csinálni, hogy 3 ismerősöd segítségével megváltoztatod az e-mailt és a jelszót egy újra. ezzel csak az a baj, hogy miután megadták a megerősítő kódokat mind3-an várnod kell 24 órát, hogy végleges legyen az új jelszó...ekkor azonban a másik fél bármikor be tud lépni...és ezzel az új jelszó kérelme automatikusan megszűnik...ezzel talán most annyi esélyed van, hogy mivel felfüggesztette, valószínű nem akar belépni. aztán itt jön a telefonos azonosítás, amit a normális emberek automatikusan megadnak...a legtöbb balek, és sejtem te is közéjük tartozol nem adja meg a telefonszámot, mert jaj mi lehet belőle...az most szívhat...aztán biztonsági kérdést szintén kevesen adnak meg, ami még lehetne. aztán itt a böngészőazonosítás is...normális esetben ha egy ismert böngészőből(sajátodból pl) kérsz jelszóváltoztatást, akkor teljesen egyszerű lenne...még akkor is, ha a másik fél azt hiszi, hogyha kitörli az ismert eszközöket, akkor azzal el van intézve minden...naplózásban akkor is benne marad pont az ilyen esetekre...itt üt vissza az, ha valaki egy darab biztonsági dolgot sem alkalmaz, és a jelszava megtudása után kb 2 perc alatt végleg el lehet szedni tőle a profilját. azért próbálkozz...max csinálsz egy új facebook-ot.
2013. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2013. szept. 1. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!