Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet megszüntetni a...

Hogy lehet megszüntetni a gyik-fiókomat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj a moderator@gyakorikerdek.hu címre és egy napon belül megszüntetik.
2013. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Amikor dec. elején "Kisibolya" néven kicsináltak itt, és akkor kértem hogy töröljenek, kb. 10 perc múlva már sehol sem voltam.


Aztán egy héttel később ismét regisztráltam, nem tettem láthatóvá, hogy milyen néven. Két hónap múlva, amikor egy kategóriában már újra csak felkerültem az első három közé, már ismét jöttek a durva beszólások, a lepontozások, és priviben, hogy tudjuk korábban milyen néven voltál, semmi keresnivalód itt, stb. stb.

Már megedződtem, most éppen az megy, hogy a gép valahogy mindig az én nevem mellé rakja, hogy csupa negatív értékeléseket nyomogatok, így az a tévhit alakult ki, hogy én vagyok, aki állandóan lepontoz mindenkit.

Én még ezt is elviselem.

Ez csak egy "játék", másrészt akinek a válaszoddal segítesz a problémája megoldásában, egyetlen "köszönöm" többet ér, mint 100 "menj a fenébe, itt nincs köztünk helyed" meg "közutálatnak örvedsz" stb. stb. beszólások.

2013. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:D
2013. márc. 18. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek_..


Ennek a kérdésnek a legvégére már háromszor odaírtam, hogyan csináltak ki itt engem, amikor Kisibolya néven kerültem egy kategória élére, és most, amikor a jelenlegi nevem alatt szintén ott vagyok, ismét miket követnek el.


Most látom, hogy a harmadik ilyen jellegű "feltáró" hozzászólásomat is letörölték, hogy az általuk ellenem koholt vádak, (miszerint én pontozok lefelé mindenkit,) őket igazolja.

2013. márc. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jószomszéd. Ahogy nézem, a te első válaszod is le lett pontozva. Tehát nem te vagy a lepontozó. Nekem is volt már elegem beszólogatás, lepontozás miatt, ami miatt ma már név nélkül vagyok. Így sokkal jobb, nem piszkál senki. Az emberek gonoszak tudnak lenni, főleg név nélkül, ne foglalkozz velük, egyszerűen ne reagálj az ilyen dolgokra, tulajdonképpen nem is szabad, mert az már Off-olásnak számít. Most én is offoltam :) Inkább legyen ez az oldal kikapcsolódás, mint vita helye, ezért ajánlom válts nevet, vagy menj név nélkül, legyél teljesen passzív másokkal kapcsolatban, ne válaszolgass válaszra, vagy legfeljebb csak burkoltan, finom utalásokkal, de leginkább a pontozásra ne reagálj. Remélem segítettem :)
2013. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jószomszéd, még egy észrevétel! megnéztem a kategória toplistát, az értékelés pontszámod -5.... kezdd el felfelé pontozni a jó válaszokat, másoknak is jól esik, ha pontozzák őket, és így nem hiszik, hogy te pontozol lefele.
2013. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!