Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy Canyon cn-wf514...

Van egy Canyon cn-wf514 márkájú routerem és nem tudom beállítani!?

Figyelt kérdés

Havertól kaptam, nála működött, de nem ő állította be, és most csak értetlenül nézünk egymásra.

Hogyan kell? Azt tudom, hogy böngészőn át meg is van a kód meg a felh. hozzá, de itt megáll a tudomány.


2013. aug. 27. 18:35
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Ha minden a LAN beállítás gyári alapértelmezett értéken van, akkor a webes setup felületet a a következő módon érheted el.

[link]

felhasználónév: admin

jelszó: 1234


Dióhéjban így kell beállítani egy router -t:

[link]

Ugyan a webes felület felépítése különbözni fog a TP-link -től de az elnevezések hasonlóak lesznek.


Angol nyelvű kézikönyv a routeredhez (pdf -ben):

[link]

2013. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálkozok vele!
2013. aug. 27. 20:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Na jó... nem megy.
2013. aug. 27. 21:15
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
Pedig csak egy kis utánaolvasás és több akaraterő kéne hozzá. Meddig jutsz el?
2013. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aki 0 angol tudással rendelkezik annak nehéz.

Kb semeddig, mert nekem ez az egész kínai. Nem értek a sz.gépekhez.

2013. aug. 27. 21:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam de nem megy! Annyit értem el, hogy érzékeli a telefonom, villog a 2 kis fehér nyíl, hogy lenne valami de egy oldalt sem tölt be. (na meg annyit, hogy felidegesítettem magam, hogy ennyire béna vagyok)
2013. aug. 28. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!