Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy lehet beállíta...

Facebookon hogy lehet beállítani azt, hogy ha valaki rám keres, akkor a kép és a név mellett ne az utolsó iskolám jelenjen meg, hanem pl a munkahelyem?

Figyelt kérdés

Sokaknál láttam már, hogy a munkahelyük van kiírva, vagy épp valami más, de nem az iskola. Nálam pedig azt írja ki, ahová utoljára jártam, ráadásul az egy két éves suli volt, bár középszintű, de akkor is... Nem szeretném azt látni. :(

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.

Ja és persze van beírva munkahely is, bár már befejezett, tehát "itt dolgozott" , de ilyet is láttam már másnál. Amíg konkrétan ott dolgoztam, addig is az iskolát írta ki.



#Facebook #adatlap beállítások
2013. aug. 25. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Add meg az időpontokat az iskoláknál és a munkahelyednél. Amelyik aktuális, azt fogja kiírni.
2013. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönő szépen a választ. Sajnos így sem jó, eddig is be voltak írva az évek, de most újra írtam. Mégis az iskola jelenik meg, abból is az, amelyik korábban volt.:(
2013. aug. 27. 14:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm-öt akartam írni természetesen, csak a telefon nem úgy akarta.:-)
2013. aug. 27. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!