Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi nem megy, segítene valaki?

Wifi nem megy, segítene valaki?

Figyelt kérdés

Van nyitott hálózat nálam gondoltam rácsatlakozok,vettem is egy usb wifi adaptert antennást, Ralink 5370 est,felinstaláltam,jelerősség kiválló ,kiírja hogy connected de azt is hogy no internet acces

[link]

[link]

[link]

Itt van egy pár kép min kéne állítani hogy menjen?



2013. aug. 26. 20:12
 1/5 uno20001 ***** válasza:
Ezeken felül, megy az internet?
2013. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi nem jön be sajna a wifivel,most egy belasított 3G s modemmel kinlódók.
2013. aug. 26. 20:28
 3/5 tamasoft ***** válasza:
Újra kell indítani a routert. Vagy idegen tulajdonában van? Lehet hogy nincs mögötte intenet előfizetés, csak a megosztót még nem kapcsolták ki.
2013. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja a lényeget elfelejtettem bocsi,a telefonon megy a wifi tökéletesen,csak ezen a kicsi kijelzőn nem sokat látni.
2013. aug. 27. 11:10
 5/5 tamasoft ***** válasza:

Akkor nem a wifi nem nem megy, hanem a gép hálózati vezérlője. Ha mindent rendben mutat, akkor is router is, gép is újraindít, majd a géppel betallóztatni a vezeték nélküli routereket.

Ha semmiképp nem akar csatlakozni, ideiglenesen vedd le a megosztód titkosítását, extrém esetben egy gyári alapbeállítások visszaállítása fog kelleni.

Ha úgy sem csatlakozik még így sem, akkor lehet hogy a hálókártya driver nem megfelelő a rendszereden. Ezzel is lehet kezdeni persze, csak nem biztos, hogy így rá lehet jönni a hibára, ezért kell a router oldalról elindulni.

2013. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!