Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert nem megy az internetem?

Miert nem megy az internetem?

Figyelt kérdés
Hello. Kis problemam adodott az internettel. Wifit hasznalok itthon es elkezdett nem mukodni. Eljutottam odaig hogy gyari beallitasra visszaraktam a routert ezutan pedig ujra beallitottam. A szolgaltatotol kapott jelszot nevet mindent jol allitottam be,nem eloszor csinalom. Ra tudok csatlakozni a wifimre es a konfiguracios oldalra is a bongeszoben(192.168.0.1). Azt irja hogy minden jol van de a WANhoz nem tud csatlakozni. Az internet jellel semmi gond es a wifi jellel sem(asztali gepen sem megy ami kabellel van a routerhez csatlakoztatva). Gyanitom hogy valamit en ronthattam el. Szolgaltato baszik kijonni mert akinek wifije van azt le se szarjak. Routerem markaja tp-link TL-WR740N.

2013. aug. 25. 18:02
 1/2 soccerway ***** válasza:
linux live cd be, elindít, ott beállíto a netet, ha ott se jó akkor kizárod a windows hibáját.
2013. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
biztos nem a windows mert egyik gepemen es telefonomon sem megy, es amugysincs semmi linuxom
2013. aug. 25. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!