Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert nincs internetem?

Cinti016 kérdése:

Miert nincs internetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy kerdesem. Itthon 2 gep van. Egy rendes szamitogep, es egy latop, ami a sajatom. A laptopom egesz tegnapelott esteig jo volt, volt rajta internet. A laptopnak nincs baja, de ha bekapcsolom, es bejon az asztal kepernyoje, a talcan a net jelzonel csak a gephaz van es egy piros X, ami azt jelzi, hogy nincs. Ugye Router-rol megy az egesz. Eddig tok jol mukodott, de most nincs net. Pedig a teledonom is veszi a wifit, a rendes geppel sincs baj. Legyszi segitsetek! :/

2013. aug. 18. 12:26
 1/7 soccerway ***** válasza:
lehet kikapcsolódott a laptopon a wifi gomb.
2013. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt hol lehet megnezni es beallitani?
2013. aug. 18. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Fn + valamelyik funkcióbillentyű, a laptopod kézikönyvében le van szépen írva (gyártó honlapjáról leszedhető). De ha Google-ben rákeresel a wifi jelre, megtalálod a billentyűzeten.
2013. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miféle wifi jel? rákerestem és nemtudom hol van, nem találom. milyen kézikönyv?
2013. aug. 18. 15:34
 5/7 soccerway ***** válasza:
vidd szervízbe
2013. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"milyen kézikönyv?"

A laptopod kézikönyve. Amiben leírják, hogyan használhatóak a funkciói. A laptopod gyártójának honlapjáról le tudod tölteni.


"milyen wifi jel?"

(A) [link]

(B) [link]


Ilyesmit keress a billentyűzeten. Ha megvan, akkor az Fn gomb nyomvatartása alatt üsd le ezt a wifis gombot.


Egyébként igen, támogatom #5-ös javaslatát én is.

2013. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem történik semmi...
2013. aug. 18. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!