Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv. Most költöztem tanyára...

Denielqr kérdése:

Üdv. Most költöztem tanyára Kecskeméttől pár kmre de de nincs internetem segítsen valaki!?

Figyelt kérdés

vodafonál vettem mobil nettet de az semire nem jó segítsen valaki

normális internethez jutni olvastam egy pár dolgot de igazából a net online játékhoz kéne pld: cod, meg filmekhez wifi környéken van de nem igazán erős a jel és amiket olvastam nett be kötéseket azok nem elég erősek Valaki segítsen



#internet #tanyán
2013. aug. 10. 19:03
 1/4 soccerway ***** válasza:
Így jár aki tanyára költözik, oda nem viszik ki a jó netet.
2013. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Minek költöztél ki? 1 tanyán (farmon) teljesen más életvitel... nem értem az ilyen embereket
2013. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is tanyán lakok,nem valami bűnös dolog ez...

Szóval Kérdező!

Nézz utána a földfelszíni vételnek felétek! Én Csongrád megyei vagyok,kisvárostól 7 km-re lakom,nálunk a Semernet a szolgáltató,havi 3 ezer körül fizetünk,de van ettől jobb is,gyorsabb is,de nekünk elég.(csak levelezésre használom meg böngészésre)

Tehát mikrohullámú net lesz szerintem a megoldás.Keresd meg felétek ki szolgáltat(tetőn vagy egy másik oszlopon lesz egy antennád,olyan tányér alakú,kb a miénk 30x40cm)

Végső esetben műholdas net,az a btel-nél a legolcsóbb,de az nem korlátlan és havi 6000 forint.

Én pár hónap alatt megtaláltam és 15 ezer körül kötötték be(nálunk van invitel kábel,de rohadt drága havonta)

minden jót

2013. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz utána van-e mikrós net a környéken!
2014. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!