Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla Firefox miért nem...

Mozilla Firefox miért nem jegyzi meg az általam beállított oldalt?

Figyelt kérdés
A legfrisebb Firefox van fent de nem tudom mi lehet a gond mert beállítom kezdőlapnak a google.hu-t kilépek a Firefoxból.Majd újra belépek akkor oké előhozza a google-t.Megint kilépek és megint be de ekkor már nem a google-t hozza be hanem a firefox üres oldalát és kis négyzetekbe vannak az oldalak.Akárhányszor próbálom mindig ez van nem tudom miért.Igaz nem próbáltam újratelepítést de azt szeretném kihagyni mert akkor megint újra kell a kódokat írjam meg előzményeket beállítsam és még így sem biztos h menni fog:)

2013. aug. 25. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Megtarthatod a jelszavaidat és más személyes adatodat...
2013. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom de mindent kitöröltem,hogy teljesen legyen eltávolítva xd újratettem és jó ilyenkor jó lenne törölni a kérdést...
2013. aug. 25. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!