Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy az Adblock...

Miért nem megy az Adblock Plus 2.3.2?

Figyelt kérdés

Eddig ment, és egyik napról a másikra meg nem. Újra is tettem, de így se. Megoldás?

Firefox



#Firefox #Adblock #Adblock_Plus
2013. aug. 25. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez alatt mit értesz? Nem szűri a reklámokat?
2013. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. aug. 25. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
A bal alsó sarokban piros az ABP ikon, és szűrőlistákat raktál telepítettél bele?
2013. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs semilyen icon a bal alsó sarokba, és nem ,nem telepítettem semmilyen listát.
2013. aug. 25. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:

firefox - eszközök - ABP - opciók - megjelenítés az eszközsávon (ha aktív, pirosnak kell lennie lent)


A listák fontosak, mert anélkül nem sokat ér. Innen szedj le hozzá (a hufiltert feltétlenül, de más európai, ill. az orosz sem jön rosszul - túl sokat ne rakj fel!):

[link]

A subscribe melletti linkre kattints!

2013. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1. Nincs olyan, hogy eszközök, meg hogy opciók, sew olyan, hogy megjelenítés az eszközsávon.


2. adtam hozzá szűrőket, mostmár megy.(régen ment nélküle is)


Köszi szépen. Még azt kérdezném, hogy miért ne adjak hozzá túl sokat?

2013. aug. 26. 10:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Na megvan, de nem engedi kipipálni.
2013. aug. 26. 10:10
 8/9 anonim ***** válasza:

"Na megvan, de nem engedi kipipálni."

Azé', mondom... ;)

Mert a firefox - nézet - eszköztár - kiegészítősáv nincs bepipálva, azaz jelenleg nincs eszközsávod.


"Még azt kérdezném, hogy miért ne adjak hozzá túl sokat?"

Mert olyan sok lesz a bejegyzés, ami alapján szűr, hogy sokáig tart eldöntenie, hogy vmi megjelenjen, v ne, és ezzel jelentősen lassítja a böngészést, bár ez gépfüggő is lehet.

Nekem pl. 8 lista van, de már néha jobban idegesít, mint maga a reklám, de legalább nem villog a pofámba a sok marhaság.


"adtam hozzá szűrőket, mostmár megy.(régen ment nélküle is)"

Talán a régiben alapból vt szűrő, a mostaniban meg nincs. passz...

2013. aug. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2013. aug. 27. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!