Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hatalmas lett a pingem mindenh...

Hatalmas lett a pingem mindenhol de miért?

Figyelt kérdés

Szerettem volna multiplayer játékokkal játszani minap, de a pingem nem hogy nagy, óriási! 1500 körülit nyom.. Mégis mit tehetek ezellen? mi okozhat ilyet? mit ajánlotok mit tegyek?

Köszönöm a segítséget!


2013. aug. 20. 22:35
 1/5 anonim válasza:
nem lehet hogy a szolgáltatod baszakszik ? essetleg huzd ki a modemet visza. vagy ha router akkor nincs normálisan beállitva. vagy lopják a neted, töltenek egyfolytába.
2013. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

háát nem tartom valószínűnek. De a modem kihúzást megfogom csinálni, a wifit nem hinném hogy az öregek lopják. De komoly panelben lakom és csak öregek laknak körülöttem.

Vírus esetleg?... Avira vírusírtó van fent.

2013. aug. 20. 23:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy vírus nem csinál ilyeneket?
2013. aug. 20. 23:01
 4/5 anonim válasza:

Hát attól még hogy öregek laknak :DDD láttam már öreget kockulni szoval nem para .. igen virus tud okozni iylet ha arra programozták.. :DD esetleg probáld ujbol rakni az oprendszer-t vagy futasd átt rendesen a géped virusirtoval .. vagy lehet azis hogy frisitéseket szed le a géped a windowshoz .. vagy bármi ami fut a windowsba és tölt .. essetleg a torrent bevan kapcsolva.. sok minden lehetséges :D jól áttkel néznia gépet :D pl feladatkezelöbe ..

és amit te nem tartasz fontosnak a gépeden kinyomod :D

max ha ugy láttod hogy fontos googleban utánanézel mit tartalmaz vagy jelent .. :D

2013. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Avast-al le futattam egy gyors keresést 1%-nál talált 2 trójait. Többet viszont nem.

Azóta megoldódott a probléma. A win frissítéseket nem használom, utoljára mikor használtam elromlott az explorer.exe és nem volt tálca, ikon stb... és errorokat dobált. És igen, eredeti windows.

2013. aug. 22. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!