Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitöl lehet, hogy szinte...

Mitöl lehet, hogy szinte mindenhol 300 as pingem van?

Figyelt kérdés
16 Mb os netem van (Igaz ázsáiban és Magyar lapokat próbálok megnyitni de facebookon és youtube on is ugyan az van) 300 as pingem van mindenhol(CMD be mérem) és minden oldal iszonyat lassan nyílik meg (ha megnyílik) mi lehet a gond ? már a routert is többször újra indítottam, mit kéne csinálni ? (speedtest szerint a netem felmegy 12-14 Mb ra is pedig)

2013. aug. 12. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
a nagy távolság miatt van ekkora pinged
2013. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pár hete még rendesen 32 es pingem volt, továbbá a google.com vagy facebook.com vagy youtube.com ra is 300 at ír, ugyhogy nem hiszem ,hogy a távolság a gond
2013. aug. 12. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Rakj fel egy NetLimiter3-at.

Lehet valami eszi a netedet.

Ezzel megnézheted, micsoda.

2013. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötletet leszedtem, semmi se szívja úgy komolyabban a netemet, szerintem holnap reggel hívom a net szolgáltatót és majd ök megoldják, én megpróbáltam már mindent :)
2013. aug. 12. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!