Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nincs már hely a Balatonon,...

Nincs már hely a Balatonon, strandokon, hatalmas dugók mindenhol. Van még mit megszorítani nálunk?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Büdös mocskos mádzsárok, ejj de jól él mind!!!
2013. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenki a Balatonra megy, senkinek sincs pénze horvát nyaralásra se.
2013. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Mindenki a Balatonra megy, senkinek sincs pénze horvát nyaralásra se."


Adok én neked olyan Horvátországot!

Mit gondolsz, ha te itt horvát luxusban dőzsölsz, akkor ki fog majd adót fizetni? Te szégyentelen!

2013. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van benne igazság.

Az útra nem férek fel az autóval, a strandok totál tele, a plázák, gyorséttermek, mozik minden fullon, a Tescoból a 6-700 forintos spirálfüzetet, mert matyó hímzés van rajta elkapkodják.

És akkor feljövök ide és megy a 10 millió koldus meg bla bla bla...

2013. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Helyes. Az a pénz legalább itthon marad.

Azért van legalább 1 millió magyar, aki a tengerpartra is elmegy nyaralni.

De hát a horvát gazdaság 12%-át, a görög GDP 17%-át közvetlenül a turizmus adja, nekik is meg kell élni valamiből. Ők is rosszul állnak, nagy a munkanélküliség, mindkét ország évek óta recesszióban van.

2013. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Nincs ebben semmi különleges. A középréteg leszegényedett arra a szintre, hogy csak itthon tud nyaralni, és most miattuk alakult ki ez a "teltház".


Szégyen, hogy neked ennyi jut el az agyadig, hogy itt gazdag mindenki.


Én még soha az életemben nem voltam nyaralni. SOHA. Hála a fantasztikus területi különbségeknek (alföld = kihaltság, nuku ipar), és a fantasztikus albérlet áraknak, amivel kb ide vagyok láncolva.


Köszönöm Budapest!

2013. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!