Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows8 internet probléma...

Windows8 internet probléma megoldása?

Figyelt kérdés
Most vettem a gépemet, win8 op. rendszerrel, itthon routerről megy a net. A gép érzékeli, csatlakozik és egy idő után a chrome nem tölt be semmit, csak gondolkozik aztán kiirja, hogy túl sok idő telt el. Lent a tálcán látszik, hogy van net és nem jelez semmi problémát viszont nem tölt be semmilyen oldalt sem, csak ha újraindítom a gépet. Tudna vki segíteni?
2013. aug. 17. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A géped mikor bekapcsolod a ruter meg az elosztok áram alat vannak vagy nem ? Én mindig kikapcsolom a hosszabitó gombját és mikor gépezni szeretnék újra bekapcsolom igy 1 perc körül nekem várni kell mig lesz net. ha csak a gépet állianám le nem áramtalanitok semmit akkor egyszere csatlakozik.
2013. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
folyamatosan áram alatt van a router
2013. aug. 18. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy rosszul van feltelepitve a windows, vagy valami ilesztöprogram vagy tudom is én mi valami hiányzik ? Olvasom most veted a géped vadonat új gépröl beszélünk én mindenesetre visszamennék oda ahol vetted a gépet és csak szervizeljék le hogy mi is a probléma. Ez asztali gép vagy laptop ? Nekem van egy számitógépüzletbe egy valaki ismerem de csak onnan és nemtud normálisan windowst telepiteni csak jól összevágni. Nekem a vistámat bszta el de csúnyán szvól nem mindegy ki telepiti fel a windows t mert nekem volt olyan van egy legyen ön is milliomos nevü játék hát nemindult a vistán mert az illetö hülye volt windows telepitéshez,ugyanis utánakérdeztem itt a neten másnak müködöt vistán az a játék ami nekem nem kerestem egy másik számitógépszervizt újratelepiteték a vistát és müködöt a játék. Kértek pénzt a windows telepitésért ? Mikor most én vettem a gépem aszatli gépem van bizony kértek 5 ezret ha laptopod van gyárilag van rajt a win 8 menj csak szépen vissza oda ahol veted vert ki a rikácsot föleg ha kifizeteték a windows telepitést. Ha nem számitógép üzletbe vete mint én az elsö gépem hanem Tesco,Metro,Medyamark akkor bizony mákod van. Remélem megoldodik a problémád,nekem minden renbe a win 8 al és rendesen szolgál.
2013. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!