Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elmegy az internet vagy a...

Elmegy az internet vagy a telefon. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy itt ha be van dugva a net és ha szeretne valaki telefonálni innen akkor sustorog és semmit se lehet hallani.Vagy ha ide telefonál valaki ugyan az.Már ha halljuk a hívást mert néha azt se lehet hallani.De olyan eset is volt hogy jött a hívás és ilyenkor néha az internetet kapcsolja le.Mi lehet a baj? Valami rosszul van bekötve?

2013. aug. 6. 09:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt hogy a ahova a telefont dugtad (internet mellé) de ahol az internet volt oda nem dugsz semmit és ha így elmegy a net akkor valószínű hogy az a része nem működik a splitternek.
2013. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hogyha bedugom a netet oda ahova a telefon volt (mellette) és a telefon nincs bedugva akkor így nem megy a net csak hogyha ott van ahol eddig is volt
2013. aug. 6. 10:55
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű hogy a splitter a rossz mert ha oda ahova mondod bedugtad a telefont nem ment aztán az internetet és az se akkor ez az egy lehet hogy valami rossz a splitterrel!
2013. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a splitter csak össze zavarja a jeleket mert ha a telefon megy annak mennie kell splitter nélkül a splitter az csak arra szolgál hogy ne keverje össze az analóg telefont az internettel! Fordítva nem működik hogy az internetet keveri össze a telefonnal! Egyébként ki a szolgáltatód?
2013. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy máshol van maga a line bemenet lehet alul de nem megnéztem és úgy kéne lennie ahogy először írtad.a telefon azért lett igazából átdugva fentre mert hát ügye így valahogy megy mind kettő de ha hívnak akkor kikel húzni a netet így megy a hívás majd vissza.A szolgáltatóm hát az a baj külföldön vagyok Ukrajnában rokonoknál. Amúgy : Ukrtelecom Lehet az lesz hogy majd felhívom őket és csinálják meg:D Köszi az eddigi segítséget!
2013. aug. 6. 11:11
 16/16 anonim ***** válasza:

Nincs mit! Jó nyaralást ha nyaralsz! :)

És tényleg az lesz a legjobb ha felhívod őket mert ha ők csinálták meg így akkor nagyon összecsapták!

2013. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!