Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Közösségi oldal probléma! Tud...

Közösségi oldal probléma! Tud segíteni valaki, aki számítógép és internet-szakértő?

Figyelt kérdés

A gondom a következő: fb-n beállítottam, hogy csak az ismerőseim küldhessenek nekem üzenetet. A "szigorú szűrés"sel állítottam be ezt, úgy tudom, az új fb-n így lehet csak beállítani. Erre több (!!!!) üzenetet kaptam vadidegenektől, akik még csak az ismerőseimnek sem voltak ismerősei, ráadásul nem valami nehezen megtalálható helyre mentek ezek az üzenetek, hanem a fő helyre, jól láthatóan, olvashatóan... Azonnal töröltem magam fb-ről, mert ez elég gáz szerintem... Az lenne a kérdésem, hogy nincs valami tuti biztos beállítás arra, hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG az ismerőseimtől kaphassak üzenetet? Esetleg a régi fb-adatvédelmi beállításokat nem lehet valahogyan visszahozni (tudom, hogy ott még be lehetett állítani, hogy csak az ismerőseimtől kaphassak üzenetet).

Ha fb-n nem lehet ezt beállítani, iwiw-en be lehet? Ott is csak a letiltást találtam meg, de olyan beállítást, hogy általánosan ne írhasson nekem olyan, aki nem ismerősöm, nem találtam... Ez szörnyű, hogy vadidegenek zaklatásainak vagyok kitéve! Nagyon kérlek, a letiltást ne is javasoljátok, mert úgy gondolom, ha valaki nagyon zaklatni akar, úgyis újra regisztrál, és állandóan "tiltogathatom", ehhez pedig nincs idezgzetem... Kellene egy tuti megoldás, ami lehetővé tenné, hogy tudomást se kelljen vennem a zaklatókról, egy olyan beállítás, ami nem engedné, hogy idegenek zaklathassanak... Nagyon köszönöm előre is a segítséget, nagyon fontos lenne!


2013. aug. 3. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne facebookozz. Szörnyű !

Miféle munkát végzel te, hogy ennyien zaklatnak ?!

2013. aug. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!