Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elmegy az internet vagy a...

Elmegy az internet vagy a telefon. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy itt ha be van dugva a net és ha szeretne valaki telefonálni innen akkor sustorog és semmit se lehet hallani.Vagy ha ide telefonál valaki ugyan az.Már ha halljuk a hívást mert néha azt se lehet hallani.De olyan eset is volt hogy jött a hívás és ilyenkor néha az internetet kapcsolja le.Mi lehet a baj? Valami rosszul van bekötve?

2013. aug. 6. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Splitter szűrőtök van ami külön szedi a telefon és az internet volnalat? Így néz ki:

Egyik az internet másik a telefon vonal (kimenet)

[link]

Az eleje ahol bemegy a telefon kábel:

[link]

2013. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen van egy ilyen splitterünk.Itt ahogy nézem ugy van hogy a splitter 2 kimenetéből csak a net kábel jön ki.Ahol meg bemenne a telefon kábel az hozzá van kötve még valamihez alul 2 ilyen hát csavarszerű pöcökhöz és abba a másik valamibe van kötve a telefon. azon is van 2 kimenet tel és tel,fax van és a telefon a telbe van dugva.remélem valamennyire érthető voltam.:D megpróbálok egy képet is küldeni mindjárt.
2013. aug. 6. 09:54
 3/16 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

itt vannak a képek

2013. aug. 6. 10:04
 4/16 anonim ***** válasza:
Elég érdekes bekötés :D próbáld ki az hogy a ami megy a telefonba azt át dugod az internet mellé és próbáld ki hátha működik baj nem lesz belőle csak legfeljebb úgy nem fog működni.
2013. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
kipróbáltam a telefon ment rendesen az internet teljesen elment
2013. aug. 6. 10:30
 6/16 anonim ***** válasza:
És hogy van csatlakoztatva a gép csak bele van dugva és megy vagy átmegy a modemen és abból a gépbe és a gépen meg a telefonos kapcsolat bekonfigurálva?
2013. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát a net kábel belemegy egy modembe és az osztja a jelet a laptopnak.
2013. aug. 6. 10:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Laptopon mi van Win7 vagy WinXp?
2013. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre hogy most megfordult az egész amióta bedugtam a telefont a net mellé most ha hivnak és felveszem az internet megy el, a telefon működik.Ügye ezelőtt meg a telefon nem a net igen vagyis inkább régebben mindkettő elment.
2013. aug. 6. 10:40
 10/16 A kérdező kommentje:
windows 8 de van win7es laptop is itt, meg telefonon is szoktam indternetezni.
2013. aug. 6. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!