Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jön be az ask. Fm?

Miért nem jön be az ask. Fm?

Figyelt kérdés
Nem lehet hogy az internettel van a probléma, mert minden más oldal bejön.Többször is próbálkoztam, két böngészőről is, majd telefonnal wifiről, és édesanyám telefonjáról is szintén wifiről.Nem tölti be egyiken se az oldalt. Ötlet, hogy mi lehet az oka?

2013. júl. 16. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
ne unatkozz ennyire már
2013. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nekem sem jön be
2013. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pedig megy
2013. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 qaxqaxqax ***** válasza:
Én nem rég láttam egy "hirdetés" félét, hogy webdesignert keresnek mert szeretnének változtatni az oldal felépítésén és külsején. Lehetséges, hogy tesztelgetnek pár dolgot és fejlesztés alatt van a cucc(: Bár ez csak tipp, de lehetséges.
2013. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Kedves utolso valaszado. Nekem se jon be az ask, tegnap meg laptopon mukodott, telefonon meg 5 percig, de a gepemen mar napok ota nem. Baratnom sajat gepen bejon a sajat askja, es a asajat gepen neki behozta az en askomat. Nemtudom hogy hol a hiba, de jo lenne ha kijavitanak.
2013. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
itt működik sajnos még továbbra is ez a fos...
2013. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 qaxqaxqax ***** válasza:

#6 xDD

#5 Szal.. különböző böngészőt használtok? Én Chromeot, azon bejön. (Mozillan is)

Internet Explorerről, Operáról, Safariról és a többiről nem tudok nyilatkozni..

A tippem, hogy próbáld meg más böngészővel, ha az különbözik a Chrometól / Mozzilatól

2013. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát.. eddig sehol se jó.Én chromeot használok, és nem jó rajta.. Az egyik ismerősöm gépén is próbáltam, ott exploreren, és ott se jó..Most megpróbáltam firefoxon.Szintén nem működik :(
2013. júl. 26. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:
itt megy még mindig xDD
2013. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is harom hete jelentkezett ez a problemw tobb napig nemjott be utana jo volt egy napig utana megint rossz 1-2hetig teljesen mukodott azt hittem mar megjavult erre ma megint nem jo.....
2013. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!