Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segiteni wifivel...

Valaki segiteni wifivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vettem egy új Samsung mobilt amelyen nem megy az itthoni wifim. Ingyenes wifire már sikerül csatlakoznom szóval nem azzal van a gond elvileg. Régi mobilon ment és laptopon is megy gond nélkül. 100% hogy jól irtam be a jelszót. Valaki azt mondta nekem, hogy a ROUTER beállitásában kell valamit átállitani. Valaki meg tudná mondani, hogy ott a router beállitásban mit is kell pontosan keresnem? (angolul van)
2013. jún. 29. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy milyen mobilod volt előtte, amin ment.


Baj lehet, ha pl N-es szabványra van állítva a wifi, de a telefon csak b/g támogatott. Esetleg a jelszóval is gond lehet (WPA2). De mindent összevetve, ha ÚJ telefont vettél, nem szabadna, hogy gondot okozzon neki.

2013. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a telefonon felül van olyan wifi jel és egy N betű, gondolom ez azt jelenti. És WEP-es a jelszó.
2013. jún. 29. 21:43
 3/6 A kérdező kommentje:
ZTE Blade-m volt előtte, most pedig egy Samsung Galaxy Youth.
2013. jún. 29. 21:44
 4/6 A kérdező kommentje:
*Young
2013. jún. 29. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyen WPA-PSK, egyébként is biztonságosabb.
2013. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És az segithet megoldani a problémát?
2013. júl. 1. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!