Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha veszek egy wifis routert,...

Ha veszek egy wifis routert, és összekötöm a modemmel (kábeles net) akkor majd a wifit telón lehet fogni?

Figyelt kérdés
Na szóval vettünk egy kábeles netet, amihez adtak egy sima modemet. Ha ehhez veszek egy wifis routert, összekötöm a modemmel utána beállítom valahogy, majd keresek leírást, akkor a wifit telón tudom fogni?

2013. jún. 18. 20:37
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Pontosan! Erre való a Wi-Fi router. :)
2013. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Persze csak a Wi-Fi routered hatósugarában. A lakás max a kert.

(Most nem lámának nézlek, de sokan tényleg azt hiszik. Volt már olyan aki azt hitte, hogy a Wi-Fi internethez nem kell internet előfizetés, elég csupán egy router :D )

2013. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jún. 18. 22:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért min szinten értek, itt az volt a lényeg hogy kábeles nethez lehet-e wifi. Ha majd a beállítás nem megy, akkor holnap írhatok PÜ-t?
2013. jún. 18. 22:30
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Persze, írhatsz.

Amúgy nem csak kábeles nethez létezik Wi-Fi router. Vannak típusok amik mobilnetes USB sticket is kezelnek, meg olyanok is, amik mikrohullámú netet tudnak befogni és továbbosztani azt Wi-Fi-n. De a kábeles netet mindegyik képes Wi-Fi -vé alakítani, ez a lényegük.

2013. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megvettem egy TPlink TL-WE740N-t összedugtam bedugtam a CD-t volt 5 lépés és már ment is:)
2013. jún. 19. 12:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Betettem a CD-t*
2013. jún. 19. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!