Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be van kötve a net wifis...

Solya21 kérdése:

Be van kötve a net wifis modemmel, vagyis gépre nincs kötve csak maga a vonal csatlakozik a wifis modembe. A pc az emeleten van nincs benn wifi kártya hanem wifi routerem van. Hogy tudok netet varázsolni a wifis routerrel a pcre?

Figyelt kérdés
Össze lehet kötni a routert a pcvel,h az wifin keresztül fogja a netet?

2013. máj. 17. 18:25
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Bővebb infót! Mi az eszközök pontos típusa?


Előzetesen annyit, hogy nincs ki zárva a dolog. A legtöbb routerben ugyan nincs Wi-Fi kliens mód, ami ehhez kellene, de bridge móddal talán összehozható.

Illetve néhány router -t lehet okosítani alternatív linux firmware -el, amin viszont van kliens mód is.

2013. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A router tipusa Tp Link WR340GD a modem az ADSL vonalu Zyxel net.Be léptem a routerem beállitásaiba a böngészöben,de nem tudom mit kell állitani.Összekötöttem a routert a pc vel,az elsö megosztási helyre dugtam a kábelt,el kezdi keresni,de nincs hálozat.
2013. máj. 17. 21:02
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Azzal sajnos nem fog menni, a TL-WR340GD a TP-Link totál belépő szintű routere, oksítani se lehet.

2-3 eFt -ért már elég jó adapterek vannak USB -re vagy PCI/PCI-E -re. Ha meghirdeted azt a routert, 1500-2000 Ft körül el fog menni, az már majdnem fedezi az adapter árát.

2013. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors segitséget!Rendes vagy!Be is szerzek egy usb adaptert vagy egy kártyát,már nézegettem.
2013. máj. 17. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!