Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Mi az oka annak hogy ha...

SOS! Mi az oka annak hogy ha egy weboldalról másolok egy szöveget wordbe akkor a wordben nem a szöveg jelenik meg hanem csak egy részlete?

Figyelt kérdés

így néz ki

[link]

vmi el lett állítva worben mert ha máshova másolom a szöveget akkor teljesen jó!


2013. jún. 7. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik Office van a gépeden? A 2003 nem kompatibilis a 2007-el (pl. .doc és .docx). Ettől rágtam be és totálisan letakarítottam a gépemről az összes MSOfficet. Az ingyenes LibreOffice-nak ilyen gondjai nincsenek, mindent olvas, mindent megnyit.
2013. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qqcska123 ***** válasza:
LibreOffice kizárólag! Nekem is maximálisan bevált!
2013. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1: teljesen kompatibilis, csak egy kompatibilitási beépülőt kell telepíteni, azt is csak a régi verziókhoz, és az MS ingyenesen kiadta. Az újabb verziók pedig hibátlanul működnek a régi fájlokkal.
2013. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem 2003-as van de tudjátok eddig nem volt gond, vmi át lett állítva és ezért csinálja ezt hogy linkeket szúr be a szöveg helyett.
2013. jún. 7. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Legutóbbi frissitésnél szúrhatta el a Microsoft, ha nálad automatikus, akkor ez az oka.

Le vele a gépről, ezt töltsd le, telepítsd a két fájlt (a második a magyar nyelvi fájl), aztán arra mentesz, amire akarsz (kompatibilis az összes MSOffice-val). [link]

2013. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!