Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha elveszett az írásom, így...

Ha elveszett az írásom, így vissza lehet hozni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Blogot írok, és egy elég hosszú szöveg végénél tartottam. Már éppen közzé akartam tenni, amikor kilépett, mert túl sokáig nem csináltam semmit az oldalon, és lejárt az idő. Kimásoltam az írást, de utána mást is másoltam, ezét azt már nem tudom beilleszteni. Valahogyan vissza tudom hozni? Ez blogol.hu-n történt. Előre is köszi a segítséget!!

#blog #elveszett szöveg
2013. ápr. 23. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudod, mivel nem tárolta el semmi. A rendszer vágólapján addig marad ott a tartalom amíg egy másikkal felül nem írod. Ez megtörtént, legközelebb biztonsági mentésként először máshol írd meg. Vagy használhatsz olyan böngésző-kiegészítőt ami elmenti a szöveget és két kattintásból visszaállítható (persze utólag a korábbi szöveget már nem fogja, azt elvesztetted).

Blogoknál mintha lenne piszkozatkészítési lehetőség, ahol publikálás előtt mentheted a szöveget. Ebben az esetben csak annyit kellene csinálnod hogy pár percenként mented a szöveget, így az megmarad.

2013. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!